Su-jok

Celosvětově patří mezi nejrozšířenější reflexologické metodiky systém Su-jok. Metoda vychází z klasické čínské a korejské medicíny. Profesor Park Jae Woo tuto metodu v roce 1991 nechal v Londýně licenčně zaregistrovat. Dnes se su-jok vyučuje a praktikuje ve více než čtyřiceti zemích.

Ruka a noha je vlastně zmenšenina lidského těla, páteře, svalů a všech ostatních orgánů.

Můžeme použít tužku, masážní prstýnek, semínka,magnety.

Můžete si pomoci na ruce tak i na noze, na prstech. Záleží jaký systém podobnosti si vybereme.

A je jich několik ….. vyberte si, který se vám zalíbí více.

  • ZAS – základní analogický systém
  • Systém hmyzu
  • Mini systém.

 

 

 

 

Su-jok je jedna z nejrozšířenějších metod reflexní terapie.

V současné době se ve světě používá cca 17 oficiálních metodik reflexní terapie, k tomu desítky dalších, které nevyužívá žádný medicínský systém. Podstatné je, že to funguje.

Reflexologie využívá při terapii především tlak prstů na příslušný reflexní bod, často se používají pomůcky, např. specielní tyčinky, semínka, moxovací svíčky, atd.

Hlavní předností terapie su-jok je vysoká účinnost. Při správné aplikaci se dostavuje efekt již za několik minut, v některých případech téměř okamžitě. Jelikož tento systém vychází z jednoduchých fyziologických zákonitostí, prověřených staletími, je jeho používání naprosto bezpečné. Stimulace reflexních bodů spouští sebeuzdravování. Terapií su-jok lze léčit kterékoli místo na těle, libovolný orgán či kloub. Výhodou je okamžitá dostupnost - každý kdo má základní znalosti, může kdykoli a kdekoli někomu nebo sobě tišit bolest bez vedlejších účinků.

Více informací na  Onnuri academy.

 

 

 Kontakt

Masáže Jaromír Krob
Ostrava 700 30
provozovna Novinářská 1113/ 3 O.-Mariánské Hory
+420603338163